رهایی از حذف ناخواسته فایل ها در اندروید با Dumpster

Dumpster Image & Video Restore یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ساخته شده برای پلت‌فرم اندروید است که یکی از برنامه‌هایی محسوب می‌شود که "باید" از همان ابتدا و همیشه روی گوشی موبایل نصب باشد.

 Dumpster Image & Video Restore یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ساخته شده برای پلت‌فرم اندروید است که یکی از برنامه‌هایی محسوب می‌شود که "باید" از همان ابتدا و همیشه روی گوشی موبایل نصب باشد.


 احتمالا شما هم تجربه‌ی حذف ناخواسته‌ی اطلاعات مهم خود را مانند عکس یا‌... را داشته‌اید. هرقدر هم که کاربر منظمی باشید و همه‌ی امور را با دقت تمام انجام دهید باز هم ممکن است روزی به طور ناخواسته یک عکس مهم، یک فیلم خانوادگی یا حتی یک پروژه‌ی درسی را از گوشی خود حذف کنید. تا پیش از این، اولین و تنها راه‌حلی که برای این مشکل به فکرمان می‌رسید، استفاده از نرم‌افزار‌های ریکاوری و بازیابی‌ اطلاعات بود که هیچ‌وقت آن طور که باید، فایل‌های از دست رفته‌ را به ما باز نمی‌گرداند. اما امروز با اپلیکیشنی آشنا خواهید شد که با نصب آن دیگر هرگز فایلی را به طور ناخواسته یا اشتباه از دست نخواهید داد. در واقع پیشنهاد ما به شما این است که Dumpster Image & Video Restore را بعد از هربار تعویض رام، فلش کردن گوشی یا خرید یک گوشی جدید روی دستگاه خود نصب کنید تا برای همیشه خیالتان از پاک نشدن اتفاقی فایل‌های مهم راحت باشد.

حتما درباره‌ی نحوه‌ی عملکرد این برنامه کنجکاو شده‌اید. درواقع شما با نصب Dumpster Image & Video Restore یک فضای موقت، مانند Recycle Bin در ویندوز به گوشی خود اضافه می‌کنید و بعد از آن تمامی فایل‌های پاک شده از هر جای گوشی، ابتدا به این قسمت منتقل خواهند‌ شد و بعد از گذشت چند روز به طور خودکار حذف می‌شوند. برای مثال زمانی که به اشتباه یک عکس یا فایل را حذف می‌کنید و به یکباره متوجه اشتباه خود می‌شوید دیگر نیاز به سرزنش خود و افسوس خوردن نیست چراکه می‌توانید به راحتی هرچه تمام‌تر Dumpster Image & Video Restore را اجرا کرده و فایل حذف شده را که به داخل آن منتقل شده بازگردانی کنید. نگران اشغال فضا توسط این نرم‌افزار نباشید چرا که شما از بخش تنظیمات این برنامه می‌توانید مشخص کنید که چه دسته فایل‌هایی (تصاویر، ویدیو، برنامه و‌... ) با این روش حذف شوند و فایل‌های پاک شده تا چند روز در این قسمت موقت باقی بمانند. برای مثال اگر فقط عکس‌های گوشی برایتان حائز اهمیت است می‌توانید فقط دسته‌ی تصاویر را انتخاب کنید و زمان پاک شدن خودکار را هم روی یک روز تنظیم کنید. در این حالت علاوه بر‌اینکه دیگر هیچ‌ عکسی را به طور اتفاقی از دست نخواهید داد، متوجه فضای اشغال شده‌ی این نرم‌افزار نیز نخواهید‌ شد چرا که در هر ۲۴ ساعت تمامی فایل‌های موجود در این قسمت پاک‌سازی می‌شوند. هرچه زمان نگهداری فایل‌ها را طولانی‌تر قرار دهید، از دست رفتن اطلاعاتتان غیر‌ممکن‌تر خواهد شد. در قسمت تنظیمات نیز گزینه‌ای برای قرار دادن رمز عبور بر روی برنامه وجود دارد تا امنیت فایل‌های حذف شده تا زمان حذف کامل یا بازگردانی تامین شود .

جهت مشاهده نمونه کار شرکت دات نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید. شماره تماس جهت مشاوره: 88430578-021
پست قبلی

دامین یا دامنه (Domain)

پست بعدی

عدم باور عمومی به اینترنت

مقاله های بیشتر مطالب پیشین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

انبارداری