روتوش و زیباسازی صورت توسط اپلیکیشن فوق العاده FACE EDITOR

FACE EDITOR اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید صورت خود را روتوش کنید.پس برای دانلود آن با دات بلاگ همراه باشید.

اپلیکیشن‌های عکاسی یکی از محبوب‌ترین زمینه‌های فعال در اندروید محسوب می‌شوند. تاکنون هزاران اپلیکیشن مختلف برای ویرایش عکس‌ها توسط افکت و فیلتر منتشر شده‌اند که پیش‌تر به معرفی برخی از آن‌ها در زوم‌اپ پرداخته‌ایم. FACE EDITOR اما رویکردی متفاوت در پیش گرفته است و به جای زیباسازی کلی تصویر بیشتر به سراغ صورت افراد در عکس‌ها رفته است تا با روتوش صورت به جذابیت هرچه بیشتر عکس‌های شما کمک کند. طبیعتا برای هر فردی جذاب خواهد بود که تنها با چند کلیک قادر به روتوش حرفه‌ای و زیبا کردن صورت‌های موجود در عکس بپردازد. اگر سلفی‌باز هستید این اپلیکیشن یک ابزار بسیار کارآمد و کاربردی برای شما محسوب خواهد شد و پیشنهاد می‌کنیم دانلود آن را از دست ندهید.
FACE EDITOR


در این برنامه عملیات روتوش به دو شکل خودکار و دستی صورت می‌گیرد به طوری که حتی اگر حوصله‌ی تنطیمات ریزتر را ندارید می‌توانید تنها با یک لمس صورت خود را به شکل قابل قبولی روتوش کنید. اما اگر علاقه‌مند به کار با ابزارک‌های این اپلیکیشن باشید می‌توانید به سادگی هرچه تمام‌تر و تنها با صرف کمی زمان به نتایج فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنید. برخلاف حالت خودکار، بخش دستی پتانسیل تحویل نتیجه‌های فوق‌العاده‌ای را دارد و توسط آن می‌توانید به صورت کاملا حرفه‌ای و جزییاتی روی امر روتوش مدیریت داشته باشید. در کنار ابزارک‌های اصلی برنامه که مربوط به روتوش و میکاپ صورت می‌شود فیلترها، استیکر و فونت‌های متنوعی نیز در برنامه وجود دارد. FACE EDITOR برای اندروید ۳ به بالا منتشر شده و تنها در پلی‌استور گوگل دارای بیش از ۱ میلیون دانلود است‌. برای دریافت این برنامه می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن

منبع

بدندید

پست قبلی

آیا باید پس از شارژ دستگاه، آداپتور را از پریزبیرون کشید؟

پست بعدی

آموزش «فروش اجتماعی» در هشت مرحله

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.