پیدا کردن متن ترانه‌های مورد علاقه خود را به گوگل بسپارید

اگر شما جزء آن دسته از کاربرانی هستید که به دنبال متن ترانه‌های مورد علاقه خود می‌گردید یا نمی‌توانید آنها را حفظ کنید، بهتر است از این پس پیدا کردن آنها در کوتاه‌ترین زمان را به گوگل بسپارید.

گوگل امروز از آغاز همکاری‌های جدید با شرکت LyricFind خبر داد تا بر اساس آن جست‌وجوگر اینترنتی گوگل بتواند ترانه همه موسیقی‌های مورد علاقه شما را در کوتاه‌ترین زمان به صورت خودکار پیدا کند.

البته اگر قرار باشد به متن کامل ترانه‌ها دسترسی داشته باشید، می‌بایست روی لینک مربوطه در فروشگاه اینترنتی Google Play کلیک کنید. این اتفاق یه گزینه دیگر را هم پیش‌روی شما قرار می‌دهد.

در شرایطی که متن کامل ترانه‌های مورد نظر خود را روی فروشگاه اینترنتی Google Play در اختیار می‌گیرید، این امکان وجود دارد تا موسیقی مربوطه را هم بتوانید به صورت مستقیم خریداری کنید.

Google and LyricFind (1)

«داریل بالانتاین» مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران مرکز LyricFind توضیح داد که این همکاری‌ها موجب می‌شود ترانه‌سرایان بتوانند از طرق جست‌وجوی اینترنتی ترانه‌های مربوط به موسیقی‌های مورد علاقه کاربران، درآمدهای چند میلیون دلاری کسب کنند.

او در این خصوص گفت: «این اتفاق می‌تواند درآمد قابل ملاحظه‌ای را به همراه داشته باشد. من نمی‌توانم در این زمینه رقم دقیقی اعلام کنم. ولی می‌توانم بگویم که این فرآیند چندین میلیون درآمد را از آن ترانه‌سرایان می‌کند. در این اتفاق کاربران به تعداد دفعاتی که ترانه مربوطه را به صورت کامل در اختیار می‌گیرند، پول پرداخت می‌کنند».

این قابلیت هم‌اکنون برای کاربران آمریکایی عرضه شده است و گوگل می‌کوشد در آینده نزدیک آن را برای عموم کاربران جهانی ارایه کند.

جهت مشاهده نمونه کار شرکت دات نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید. شماره تماس جهت مشاوره: 88430578-021
پست قبلی

هشت چیزی که می توانند سرعت رایانه شما را کاهش دهند

پست بعدی

تخفیف ویژه پلن های فروشگاهی

مقاله های بیشتر مطالب پیشین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

انبارداری