روز دوم المپیک به روایت تصویر

کاروان ایران در روز دوم المپیک رویدادهای چندانی را پیش رو نداشت و در مهمترین اتفاق احسان روزبهانی در دور اول مسابقات بوکس از دور رقابت ها کنار رفت.

روز دوم المپیک ریو 2016 با 3 شکست برای ایران همراه بود جایی که در اولین رقابت ورزشکاران ایرانی گلنوش سبقت الهی در تپانچه بادی 10 متر کار خود به میدان رفت و در دور مقدماتی بیست و یکم شد تا از راهیبابی به فینال بازبماند.
گلنوش سبقت الهی

مهسا جاور، بانوی رویینگ ایران هم باید در شانس مجدد به آب می رفت اما بدی شرایط آب و هوایی مسابقات را لغو کرد تا او امروز یک بار دیگر به میدان برود.
مهسا جاور


اما در یکی از مهمترین اتفاقات روز، احسان روزبهانی بوکسور 81 کیلوگرم و از امیدهای کاروان ایران داخل رینگ رفت تا مقابل حریف هلندی قرار بگیرد. او در راندهای اول و دوم با یک امتیاز اختلاف نتیجه را واگذار کرد تا برد 10 بر 9 ست سوم هم مانع از شکست او نشود و در پایان 29 بر 28 نتیجه را واگذار کرد تا در همان دور اول از المپیک خداحافظی کند.
احسان روزبهانی

احسان روزبهانی

تیم ملی والیبال ایران هم در اولین تجربه المپیکی خود رو در روی آرژانتین قرار گرفت و در حالیکه امید زیادی برای درخشش ملی پوشان بود اما 3 بر صفر بازی را واگذار کردند. ایران نمایش نسبتا خوبی داشت اما اشتباهات فردی در امتیازاتی که منجر به پیروزی ایران می شد برد را تقدیم حریف کرد.

تیم ملی والیبال

منبع

varzesh3

جهت مشاهده نمونه کار شرکت دات نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید. شماره تماس جهت مشاوره: 88430578-021
نمونه کار
پست قبلی

بهترین تبلت‌های ویندوزی حال حاضر

پست بعدی

این نوارچسب‌های رنگی در المپیک چه می‌کنند؟

مقاله های بیشتر مطالب پیشین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

انبارداری