اینستاگرام Stories اکنون 100 میلیون کاربر فعال روزانه دارد

دو ماه پیش هنگامی که اینستاگرام Stories راه اندازی شد، نگرانی زیادی در مورد نحوه استقبال از آن وجود داشت. این قابلیت ظاهراً به خوبی عمل می کند اما وجه تشابه زیادی که Stories به بخش مشابه در اسنپ چت دارد باعث می شود کاربران به صورت روزانه تمایلی به استفاده از آن نداشته باشند. اما حالا گزارشات نشان می دهد که Stories رسما 100 میلیون کاربر روزانه فعال دارد. در ادامه خبر با دات بلاگ همراه باشید.

در ماه ژوئن گزارشی مبنی بر اینکه اینستاگرام نزدیک به 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، از سوی Buzzfeed منتشر شد و امروز گزارش دیگری نشان می دهد که تعداد کاربران Stories به 100 میلیون رسیده است. اگرچه این تعداد فاصله زیادی با 500 میلیون کاربر اینستاگرام دارد اما می توان گفت که جذب 100 میلیون کاربر در این زمان کوتاه هم برای Stories رکورد قابل توجهی ست.
برای بهتر درک کردن این اعداد و ارقام، باید بدانید که اسنپ چت در اواخر سپتامبر سال جاری میلادی تعداد کاربران فعال خود را 150 میلیون نفر اعلام کرد. در حال حاضر Stories هم حدود دو سوم کاربران اسنپ چت را کسب کرده است. البته اینستاگرام از فنی سابقه فعالیت طولانی تری نسبت به اسنپ چت دارد اما باز هم این اعداد و ارقام با توجه به اینکه تنها دو ماه از عرضه قابلیت Stories می گذرد، جالب توجه است.
این نشان می دهد که کاربران اختصاصی اینستاگرام به دنبال اضافه شدن قابلیتی مشابه قابلیت های اسنپ چت در این پلتفرم به اشتراک گذاری تصاویر می گشتند و با توجه به استقبال گسترده از این قابلیت جدید، می توان گفت که Stories همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و به این زودی ها تغییری نخواهد کرد.

جهت مشاهده نمونه کار شرکت دات نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید. شماره تماس جهت مشاوره: 88430578-021
پست قبلی

اصول فروش و مذاکره (قسمت سیزدهم)

پست بعدی

اسامی شرکت‌ها و فرآورده‌های غذایی غیرمجاز اعلام شد

مقاله های بیشتر مطالب پیشین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

انبارداری