CHRONOS وای فای هوشمندی که کاربر خود را می شناسد

امروز استفاده از اینترنت و وای فای برای هر کسی بسیار ضروریست حالا اینکه وای فای توانایی شناخت ما را داشته باشد کمک بسیار بزرگی خواهد بود.

امروز استفاده از اینترنت و وای فای برای هر کسی بسیار ضروریست حالا اینکه وای فای توانایی شناخت ما را داشته باشد کمک بسیار بزرگی خواهد بود

محققین بخش هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر دانشگاه ام آی تی، وای فایی را طراحی کرده اند که دسترسی کاربر به اینترنت را هوشمندانه تر انجام می دهد.محققین دانشگاه ام آی تی آمریکا توانستند وای فایی را تولید کنند که می تواند کاربر خود را در میان تعداد زیادی از کسانیکه دارای تلفن هوشمند هستند، تشخیص دهد و تنها به کاربر خود پیام دسترسی به وای فای را بدهد.در واقع کسانیکه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، زمانیکه در محلی قرار می گیرند که دارای وای فای است، بدون اینکه از کد وای فای آن محل مطلع باشند، پیامی بر روی گوشی آنها ظاهر می شود که نشان دهنده وای فای در آن مکان دارد. 

این سیستم جدید «Chronos » نام دارد و قادر است فقط به کاربری که از آن وای فای استفاده می کند، پیام دسترسی بفرستد و به عبارت دیگر تنها کاربر خود را تشخیص می دهد. قدرت درست تشخیص دادن کاربر انحصاری توسط این وای فای ۹۷ درصد است ضمن اینکه از سرعت بالایی بر خوردار است و ضریب امنیتی را افزایش می دهد.

پست قبلی

10 توصیه کارآفرینی برای دانشجویان

پست بعدی

۵ گوشی هوشمندی که مجهز به لوله های حرارتی برای خنک شدن هستند

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.