نکات مهم قبل از راه اندازی وب سایت - فرآیند های یک وب سایت

در مقاله های قبلی از اهداف و کاربران سایت حرف زدیم. در این مقاله می خواهیم به فرآیند های یک وب سایت موجود در یک وب سایت بپردازیم. پس با ما تا انتها همراه باشید.

شما بعنوان مدیر سایت ترجیح می دهید کاربران با شما چگونه تماس برقرار کنند؟ از طریق تلفن​، پست الکترونیک، تیکت و یا اصلا هیچ تماسی نداشته باشند. 
آیا تمایل دارید که محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید؟ 
آیا خودتان وب سایت تان را به روز رسانی می کنید یا ترجیح می دهید یک شرکت طراح وب سایت این کار را برای شما انجام دهد؟ 
آیا نیاز به یک جستجوگر حرفه ای دارید؟ 
آیا خدمات آنلاین به مشتریان خود می دهید؟
شما باید نیازهای تجاری و اهدافتان را تجزیه و تحلیل کنید. به این نکته فکر کنید که وب سایت شما چگونه می تواند از این نیازها پشتیبانی کند؟

به عنوان یک قاعده این مطلب را به یاد داشته باشید که هرچه نیازهای شما بیشتر باشد هزینه شما نیز برای طراحی یک وب سایت بیشتر خواهد شد.

البته این بدان معنی نیست که شما از نیازها و خواسته هایتان گذشته و یا آن ها را کاهش دهید. اگر این خواسته ها همان چیزی باشد که وب سایت شما به آن نیاز دارد در این صورت باعث پیشرفت و کارایی بهتر سایت شما خواهد شد. پس این بدان معنی است که در مورد نیازهایتان به خوبی فکر کنید.

 

فرآیند های یک وب سایت

اگر لیست محصولات شما بیشتر از چندین صفحه باشد آیا برای دسترسی سریع کاربران به آنها فکری کرده اید؟
اگر به طور متناوب نوع محصولاتی را که به فروش می رسانید تعویض می کنید و یا موجودی آنها تغییر می کند، آیا از شرکت طراح وب سایت تان می خواهید این کار را انجام دهد و یا با توجه به هزینه ای که برای شما در بر خواهد داشت ترجیح می دهید خودتان این کار را انجام دهید؟
در صورتی که وب سایت شما از بازدید خوبی برخوردار باشد (ترافیک سایت) آیا میزبانی وب (هاستینگ) شما پهنای باند کافی جهت اجاره به شما دارد؟ پس شما باید تمام جنبه های وب سایت خود را بطور هماهنگ جلو ببرید و این قائده را فراموش نکنید که امکانات نرم افزار و سخت افزاری بیشتر مساوی هزینه بیشتر است.
فرآیند راه اندازی یک وب سایت همانند فرآیند استخدام یک کارمند می باشد. 

مقاله های بیشتر دات بلاگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
ماهم مثل شما از ایمیل های مزاحم ناراحتیم !!!
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

نرم افزار کنترل موجودی لحظه ای