نکات مهم قبل از راه اندازی وب سایت - اختصاص زمان به وب سایت

چه مقدار زمان برای وب سایتتان اختصاص خواهید داد؟ آیا در مورد مدیریت زمان آگاهی کاملی دارید؟ با ما در ادامه همراه باشید تا جواب این سوالات نزدیک تر شویم.

وب سایت یک ویترین از کسب و کار شماست و می تواند در تمام طول شبانه روز یک ابزار بازاریابی برای شما تلقی شود. تصور کنید یک مغازه که همواره چراغ آن روشن است. این ماهیت یک وب سایت و ماهیت یک کسب و کار آنلاین است. قطعا اگر شما بهترین و کامل ترین وب سایت دنیا را داشته باشید، اگر زمان مناسب به آن اختصاص ندهید، به اهدافتان نخواهید رسید.
یک وب سایت همیشه در معرض دید کاربران وجود دارد چه شما بخواهید و چه نخواهید و این یک مزیت بزرگ است ولی شما باید زمان کافی و مناسب برای آن کنار بگذارید.
شما بعنوان مدیر یک سایت باید مطالب سایت را به روز رسانی نمایید، در کمترین زمان به ایمیل ها و پاسخ های مشتریان پاسخ دهید، همیشه وقت کافی برای صحبت کردن با مشتریان ناراضی داشته باشید و یا اینکه به فروش در روزهای تعطیل فکر کنید و ... 

مدیریت زمان در وب سایت

رعایت تمامی این نکات باعث موفقیت وب سایت شما خواهد شد. اگر خودتان نمی توانید این زمان را تخصیص دهید حتما یک یا چند فردی را استخدام کنید و مسئولیت انجام این کارها را به عهده آنها بگذارید.
اگر شما یک وب سایت فروش آنلاین دارید، باید چارت سازمانی و عملکردی خود را تعریف کنید و طبق آن کارمندانی را استخدام نمایید. همواره سعی کنید تنها یک کار مشخص را به کارمندان خود واگذار نمایید و از چند مسئولیتی پرهیز کنید تا نتایج با کیفیت تر و صرفه جویی در وقتتان حاصل شود.
پس شما مدیریت زمانی که انجام می دهید می توانید تجارت الکترونیک خود را راه اندازی و توسعه دهید.

مقاله های بیشتر دات بلاگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
ماهم مثل شما از ایمیل های مزاحم ناراحتیم !!!
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

  • نکاح موقت
    نکاح موقت | 1397/05/29 | 13:37:39
    ممنون بابت اطلاعات بسیار مفید شما موفق باشید
نرم افزار کنترل موجودی لحظه ای