تصویر تبلیغ جالب دیجی کالا در دور زمین فوتبال لیگ اسپانیا

گروه AVC Football با تکنولوژی جدیدش اقدام به تبلیغات هدفمند منطقه ای می زند. این شرکت می تواند تبلیغات کنار زمین بازی را به صورت هدفمند ارایه دهد. (دقیقا مثل تبلیغات هدفمند گوگل)

ماجرا چیست؟


موضوعی که ابتدا یک ترفند از جانب صداوسیما برای گرفتن پول از تبلیغات تلقی می‌شد، حالا کاری کاملا قانونی است. شرکتی به نام «AVC football» که یکی از معدود شرکت‌ها در زمینه تبلیغات سیار محیطی و درواقع مجرایی تبلیغاتی در همه زمینه‌هاست با حرکتی ابتکاری، کار جدیدی به نام تبلیغ سیار را تدارک دیده است؛ به این معنا که با استفاده از شیوه جدیدی در زمان پخش هر بازی، یک نمایشگر تبلیغاتی مخصوص هر شبکه و منطقه را به سمت منبع پخش می‌فرستد. مثلا اگر شبکه ٣ ما که در طبقه‌بندی پخش در حوزه غرب آسیا قرار دارد، اقدام به پخش مسابقه‌ای در حوزه تبلیغات شرکت «آ وی سی فوتبال» کند، شرکت مورد اشاره براساس توافق قبلی بین خودش، منبع فروشنده حق پخش به حوزه غرب آسیا و شرکتی که قرار است برایش تبلیغ شود، طبق تعرفه‌ای خاص، اقدام به فرستادن تبلیغ یک محصول آن هم به مدت چند ثانیه روی شبکه درحال پخش بازی می‌کند. یعنی تبلیغ پارس آنلاین  یا دیجی کالا واقعا کنار زمین وجود ندارد و شرکت مجری طرح تبلیغات محیطی سیار به مدت چند ثانیه مارک و لوگوی شرکت ایرانی را جانشین تبلیغ قرار گرفته کنار زمین می‌کند.

AVC» هیچ‌گونه محدودیتی در زمینه فعالیت‌های تبلیغاتی در کشوری خاص ندارد و ٣٧ نقطه در خاورمیانه و آسیا ازجمله ایران را تحت پوشش خود دارد. البته این شرکت، خیلی هم نمی‌تواند بی‌پروا عمل کند چون قوانین فیفا در مورد تبلیغات محیطی، چنین اجازه‌ای را به آنها نمی‌دهد.گروه AVC Football با تکنولوژی جدیدش اقدام به تبلیغات هدفمند منطقه ای می زند. این شرکت می تواند تبلیغات کنار زمین بازی را به صورت هدفمند ارایه دهد. (دقیقا مثل تبلیغات هدفمند گوگل) .

"آوی‌سی فوتبال" در معرفی خود آورده است که یکی از معدود آژانس‌های تبلیغاتی هستیم که قادر به انجام چنین کاری بوده و می‌توانیم تبلیغات دیجیتال را جایگزین یکدیگر کنیم.

این شرکت قادر است به عنوان مثال پخش تبلیغات کنار زمین بازی بارسلونا و رئال مادرید در لالیگا را برای کشورهای مختلف، به شکلی متفاوت نمایش دهد.

این شرکت روش خود را نوعی ساختارشکنی در ارائه تبلیغات دانسته که هزینه انجام تبلیغات را نیز نسبت کمپین‌ها بسیار کاهش داده و به هیچ عنوان قابل قیاس با تعرفه تبلیغات تلویزیون‌های سراسری نیست.

منبع

دات بلاگ

پست قبلی

راهنمای خدمات الکترونیک، پیدا کردن گمشده ها در اینترنت

پست بعدی

مزایای فروشگاه اینترنتی

مقاله های بیشتر مطالب پیشین

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
ماهم مثل شما از ایمیل های مزاحم ناراحتیم !!!
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

انبارداری